Sympozjum: In vitro i co dalej? (110305)

by bp Zbigniew Kiernikowski

Dzisiaj odbyło się u nas w Siedlcach sympozjum na temat probematyki związanej z metodami zapłodnienia pozaustrojopwego. Organizacja: Kuria Diecezjalna, Collegium Masovia. Urząd Miasta. Wyrażam wdzięczność prelegentom i wszystkim uczestnikom. Jestem przekonany, że takie sympozjum było potrzebne i może rozświetlić wiele pytań i pomóc w podejmowaniu kroków w tej materii. 

Odpowiednie informacje można znaleźć na naszej stronie diecezjalnej – Serwis interetowy Diecezji Siedleckiej.
Ponieważ zostałałem poproszony o to, by umożliwić dyskusję na ten temat na naszym blogu, dokonuję tego krótkiego wpisu i zapraszam do wypowiedzi i komentarzy szczególnie uczestników sympozjum – ale nie tylko.

Bp ZbK

Podziel się z innymi

Rss Komentarze

2 komentarze

  1. Szczęść Boże!
    Jestem studenką UPH w Siedlcach i miałam okazję być na owym sympozjum. Chciałbym wyrazić uznanie i wdzięczność organizatorom i prelegentom za przybliżenie jakże ważnej kwestii również dla nas, przyszłych pedagogów. Z serca dziękuję i zapewniam iż tego typu spotkania są jak najbardziej potrzebne, o czym może świadczyć choćby wypełniona sala CKiS w Siedlcach. Jeszcze raz dziękuję…

    #1 uczestniczka
  2. Jestem wdzięczna za możliwość udziału w sympozjum. Słyszałam wiele różnych opinii na temat in vitro. Nie przypuszczałam, że ta sprawa jest tak złożona i pociąga za sobą tak różne konsekwencje. Dziękuję za otwarcie mi oczu. Myślę, że takiego uświadomienia potrzebuje wielu z nas . Jeszcze raz dziękuję.

    #2 zytka

Sorry, the comment form is closed at this time.


css.php