Nasze Spotkanie (2) potwierdzenie (130613)

by bp Zbigniew Kiernikowski

Ponieważ napływają do mnie pytania dotyczące zapowiedzianego na dzień 29 czerwca spotkania „Blogowiczów”  – a przede wszystkim czy to spotkanie jest aktualne – odpowiadam, że tak. Jest aktualne.

W programie nie ma żadnych zmian po za tym, że agapa będzie pół godziny wcześniej, tzn. około g. 13:30 a nie o 14:00. Punkty spotkania po agapie będą więc trochę wcześniej niż to zostało zapowiedziane 19 marca. Myślę, że jest też możliwe kontynuowanie dyskusji – jeśli byłoby taki zapotrzebowanie dla pewnej grupy – także po agapie.

Dla pewności przypominam program:

  1. Godz. 10:00 – Konferencja zapoznawcza w auli KLO obok Katedry, lub w innej sali (zależy od liczby uczestników). Nie jest przewidziana konieczność odkrywania swego „nickname”. Można zachować anonimowość blogową;
  2. Godz. 12:00 – Eucharystia w Katedrze;
  3. Godz. 13:30 – Agapa;
  4. Godz. 14:30 – dla utworzonych grup zwiedzanie Muzeum Diecezjalnego (El Greco) lub możliwość dyskusji w sali KLO;
  5. Godz. 16:00 – dla chętnych (ograniczona liczba uczestników – 70 osób) koncert organowy na instrumencie Joachima Wagnera w domu biskupim.

Dla Osób, które nie znają Siedlec, a chciałyby je poznać, możemy w czasie popołudniowym, po agapie, obok zwiedzania Muzeum Diecezjalnego, zorganizować także spacer po mieście i pokazać kilka miejsc, które są godne uwagi.

Wiem, że kilka osób zgłosiło się na nocleg w Domu Rekolekcyjnym.  Podaję jeszcze raz kontakt:

administrator Domu, ks. Paweł Kobiałka adres mailowy: pkobialka1@wp.pl
albo nr tel.: 600 07 90 06.

Pewną pomocą byłoby, gdyby Osoby zamierzające uczestniczyć w tym spotkaniu wyraziły to pod tym wpisem przez proste: „Tak, będę„. Chodzi tylko o poznanie przybliżonej liczby uczestników. To pomoże nam lepiej zorganizować poszczególne punkty programu. Dziękuję Osobom, które wyraziły gotowość pomocy. Trudno w tej chwili wyznaczać kogokolwiek do czegokolwiek. Kiedy się spotkamy, będę prosił o pomoc już bezpośrednio w różnych szczegółowych sprawach.

Ponownie zapraszam i pozdrawiam

Bp ZbK


css.php