Wizytacja kanoniczna parafii to czas spotkań z całą wspólnotą parafialną, która się zbiera na liturgii. Dziś odbyło się także bierzmowanie kilkudziesięciu młodych parafian. To także spotkanie z grupami,  jakie są i działają w parafii i na jej terenie. Szczególnym momentm jest spotkanie z dziećmi i młodzieżą oraz nauczycielami w szkołach.

Tak też było dziś w Wiśniewie. Jeśli ktoś zechce się podzielić swoimi spotrzeżeniami, to bardzo zachęcam.

1. Na co przy takowej wizytacji wizytator zwraca szczególną uwagę?

2. #1 Ka posłuchaj katechez z wizytacji, to zobaczysz.
    Można je znaleźć pod adresem http://radiopodlasie.pl/wiadomosci/nauczanie-biskupa-siedleckiego-zbigniewa-kiernikowskiego-3704.html

#2 basa
  3. Bardzo dobrze to słychać w katechezie z Czerwonki, którą ostatnio słuchałam. 🙂

#3 basa
  4. P.S. Z Wiśniewa jeszcze nie miałam czasu posłuchać.

#4 basa
  5. #2 Posłuchałam,wiem już.Trochę mi przeszkadzała jakość nagrania /mam pogłos/.Katecheza ciekawa a ludzie /nawet :D/starają się podążać myślą.Nie jest żle,wizytowani zapewne dostali 5-tkę:)

6. #5
    Myślę, ze Ks. Biskupowi nie chodziło o ocenianie, ale raczej o uświadamianie i nauczanie. 🙂